Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą nowych domów jednorodzinnych. Od początku naszej działalności wybudowaliśmy już ponad 60-siąt budynków mieszkalnych wolnostojących oraz domów w zabudowie szeregowej. Niektóre nasze wykonane inwestycje można zobaczyć w zakładce INWESTYCJE ZREALIZOWANE. Aktualnie jesteśmy na etapie kolejnych realizacji, a ich harmonogram można zobaczyć w zakładce NOWE INWESTYCJE.

Za Państwa sugestią od dłuższego czasu nasze projekty bazują głównie na konstrukcjach parterowych, które mają bardzo wiele zalet w porównaniu do budynków z poddaszem użytkowym. Faktem jest, że w początkowej fazie budowy są zdecydowanie droższe ze względu na większą powierzchnię fundamentu, płyty, stropu, dachu, a także wymagają większej działki. Ale ten etap należy do nas.  W fazie wykończeniowej, która dotyczy Państwa są jednak zdecydowanie tańsze w wykończeniu.

Posiadają również wiele zalet, które zdecydowanie przeważają na korzyść konstrukcji parterowych. Do najważniejszych można zaliczyć wygodę użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, gdyż wszystkie pomieszczenia są na jednym poziomie, lepsze wykorzystanie przestrzeni poprzez brak schodów i klatki schodowej, brak skosów na poddaszu (pokoje lepiej ustawne i optycznie większe), brak kłopotliwych okien dachowych, brak skomplikowanej konstrukcji izolacji poddasza oraz balkonów, które są powodem powstawania mostków termicznych.

Poza tym domy parterowe zdecydowanie łatwiej i taniej wyposażyć w dodatkowe instalacje np. wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, fotowoltaiki, rekuperacji lub ogrzewania nadmuchowego (instalacje można poprowadzić na stropie). Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych.

Parterowe domy są przede wszystkim idealne dla domowników w starszym wieku, osób niepełnosprawnych oraz osób z małymi dziećmi.

Jakość materiałów stosowanych w naszych inwestycjach zdecydowanie przewyższa te stosowane u konkurencji. Fundamenty w pełni izolujemy 10cm styrodurem. Wszystkie budynki są wykonane z pełnej ceramiki lub termaliki docieplonej 20cm styropianem,  pokrycia dachowe to blachodachówka. Stolarka okienna trzyszybowa, sześciokomorowa dba o komfort cieplny, a parapety zewnętrzne z aluminium gwarantują długą eksploatację. Tynki zewnętrzne silikonowe oraz dodatkowe materiały elewacyjne (kamień, panele, szkło) nadają efektowny wygląd naszych inwestycji.

Wszystkie nasze realizacje nie są obciążone żadnymi kredytami, a klient otrzymuje inwestycję dokumentacyjnie zakończoną z nadanym numerem lub w trakcie budowy w wypadku kredytowania. Nie realizujemy naszych projektów na terenach zalewowych oraz mających jakiekolwiek przeciwskazania  środowiskowe. Każda inwestycja posiada własny dojazd lub jest położona przy drodze miejskiej (nie korzystamy ze służebności). Mając na uwadze pełną transparentność  naszych inwestycji udostępniamy każdemu nabywającemu dokumentację fotograficzną każdego etapu budowy.

Dysponujemy pełną informacją na temat sprawdzonych firm, które pozwolą Państwu doprowadzić naszą inwestycję do końca. 

 

ZAPRASZAMY


 

Menu