Przedstawiamy Państwu kolejną OFERTĘ DEWELOPERA

BUDOWA 13 DOMÓW PARTEROWYCH - OSIEDLE SANDOMIERSKA

/realizacja 2019-2021/

Inwestycja obejmuje budowę 13 nowoczesnych, jednorodzinnych domów parterowych z garażami na działkach o powierzchni od 7 do 10 arów zlokalizowanych w Dębicy przy ulicy Sandomierskiej.

LOKALIZACJA Google

WIDOK Z DRONA

I ETAP - budowa 7-miu domów parterowych - realizacja do MAJA 2021 roku

II ETAP - budowa 6-ciu domów parterowych - realizacja 2021 do MAJA 2022 roku

Oferujemy domy o niepowtarzalnej i oryginalnej bryle z dobrze doświetlonymi wnętrzami z salonem dającym wrażenie dużej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno 3-4 pokojowe domy o powierzchni od 90m² jak również domy powyżej 150m² z 4 lub 5 sypialniami oraz salonem, gdzie w każdym przewidujemy miejsce na kominek.

Jest to jedna z nielicznych ofert deweloperów, gdzie możecie Państwo decydować o tak wielu szczegółach dotyczących budowy. Na etapie realizacji można zmienić układ pomieszczeń, wielkość i położenie okien oraz drzwi, instalacji elektrycznej, alarmowej oraz sieci TV/INTERNET. Bazując na naszym sporym doświadczeniu (ponad 60 wybudowanych domów) zaprojektujemy elewację zewnętrzną, która nada każdemu budynkowi indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Budujemy z najlepszych, sprawdzonych materiałów. Budynki oddajemy w stanie zaawansowanym (budynek wykończony od zewnątrz), co umożliwia Państwu wykończenie wewnątrz we własnym zakresie systemem gospodarczym i uzyskanie znacznych oszczędności.

Osiedle łączy w sobie komfort, nowoczesną architekturę, sprawdzone i atrakcyjne projekty domów oraz staranne wykonanie budynków. Są to kluczowe argumenty decydujące o zakupie domu jednorodzinnego.

Obecnie można wybrać projekt i dokonać rezerwacji poszczególnych działek. Jesteśmy na PIERWSZYM ETAPIE budowy siedmiu domów, doprowadziliśmy prąd, wodę oraz kanalizację. Sieć gazowa zostanie wykonana przez PGNIG w momencie przygotowania przez Państwa instalacji wewnętrznej.

Poniżej przedstawiamy propozycje wybranych przez nas projektów. Każdy z nich można dopasować do wybranej przez Państwa działki, zrobić odbicie zwierciadlane oraz zaprojektować dogodne ustawienie. Niektóre z nich posiadają możliwość wykorzystania poddasza, które dodatkowo zwiększa powierzchnię i pozwala na dostosowanie ilości pomieszczeń do Państwa potrzeb.

Cena w przedziale 420 - 470 000zł jest uzależniona od wielkości domu oraz działki.

Zakres prac, które wykonamy przedstawiamy poniżej.

ZAPRASZAMY