Przedstawiamy Państwu kolejną OFERTĘ DEWELOPERA

BUDOWA 13 DOMÓW PARTEROWYCH - OSIEDLE SANDOMIERSKA

/realizacja 2020-2021/

Inwestycja obejmuje budowę 13 nowoczesnych, jednorodzinnych domów parterowych z garażami na działkach o powierzchni od 7 do 10 arów zlokalizowanych w Dębicy przy ulicy Sandomierskiej.

LOKALIZACJA Google

WIDOK Z DRONA

I ETAP - budowa 7-miu domów parterowych - realizacja 2020 rok

II ETAP - budowa 6-ciu domów parterowych - realizacja 2021 rok

OSIEDLE SANDOMIERSKA zostało zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne i przy jednoczesnym wsłuchaniu się w oczekiwania naszych klientów, z którymi spotykamy się przy sprzedaży wybudowanych przez nas wielu inwestycji. Dlatego też szczególną uwagę zwróciliśmy na urbanistykę osiedla - samodzielne domy bez zabudowy bliźniaczej i szeregowej, całkowita indywidualność każdego domu, własny teren do zagospodarowania bez bezpośredniego sąsiedztwa "za ścianą".

Oferujemy domy o niepowtarzalnej i oryginalnej bryle z dobrze doświetlonymi wnętrzami z salonem dającym wrażenie dużej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno 3-4 pokojowe domy o powierzchni od 90m² jak również domy powyżej 150m² z 4 lub 5 sypialniami oraz salonem, gdzie w każdym przewidujemy miejsce na kominek. Dodatkowym atutem naszych domów parterowych jest możliwość bezproblemowej instalacji nowoczesnych systemów rekuperacji, klimatyzacji oraz fotowoltaiki.

Jest to jedna z nielicznych ofert deweloperów, gdzie możecie Państwo decydować o tak wielu szczegółach dotyczących budowy. Na etapie realizacji można zmienić układ pomieszczeń, wielkość i położenie okien oraz drzwi, instalacji elektrycznej, alarmowej oraz sieci TV/INTERNET. Bazując na naszym sporym doświadczeniu (ponad 60 wybudowanych domów) zaprojektujemy elewację zewnętrzną, która nada każdemu budynkowi indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Budujemy z najlepszych, sprawdzonych materiałów. Budynki oddajemy w stanie zaawansowanym (budynek wykończony od zewnątrz), co umożliwia Państwu wykończenie wewnątrz we własnym zakresie systemem gospodarczym i uzyskanie znacznych oszczędności.

Osiedle łączy w sobie komfort, nowoczesną architekturę, sprawdzone i atrakcyjne projekty domów oraz staranne wykonanie budynków. Są to kluczowe argumenty decydujące o zakupie domu jednorodzinnego.

Obecnie można wybrać projekt i dokonać rezerwacji poszczególnych działek. Kończymy PIERWSZY ETAP budowy siedmiu domów - wybudowane 7 budynków w tym 5 wykończonych. Drugi etap budowy to rozpoczęte kolejne 6 budynków. Doprowadziliśmy prąd, wodę oraz kanalizację. Sieć gazowa zostanie wykonana przez PGNIG w momencie przygotowania przez Państwa instalacji wewnętrznej.

Niektóre z naszych projektów posiadają możliwość wykorzystania poddasza, które dodatkowo zwiększa powierzchnię i pozwala na dostosowanie ilości pomieszczeń do Państwa potrzeb.

Cena w przedziale 490 - 495 000zł jest uzależniona od wielkości domu oraz działki. Jest to porównywalna wartość apartamentu w bloku.

Zakres prac, które wykonamy przedstawiamy poniżej.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM        tel. 501-530-661,  509-867-627

e-mail:    anrotex@interia.pl

 

 

Image/SANDOMIERSKA/sandomierska_na_strone_1006_thumb.jpg

 

Projekt na działkę 848/7  - rzut parteru

Image/SANDOMIERSKA/PROJEKTY II ETAP/franchi_2g1_thumb.JPG

 

Projekt na działki 848/4 oraz 848/12 - rzut parteru

 

Projekt na działkę 848/11 - rzut parteru

Wizualizacja 1 domu N10-G1

 

LOKALIZACJA Z DRONA